Nastává čas, kdy se školní rok uzavírá a jeho místo na chvíli zaujmou letní dobrodružství, společné výlety, odpočinek a chvíle strávené s rodinou, období, kdy ranní spěch vystřídají pomalejší rána a radost z obyčejných volných letních dnů.
Milí rodiče, děkujeme Vám za důvěru, podporu a milá slova, kterými jste nás během celého školního roku provázeli. Velmi si vážíme také Vašich krásných dárků a pozorností. Jsou pro nás nejen milým poděkováním, ale především potvrzením, že se Vám a Vašim dětem ve školce líbí, že společně vytváříme prostředí, ve kterém se děti cítí příjemně, bezpečně, spokojeně a mohou růst.
Přejeme Vám, aby letní prázdniny přinesly mnoho krásných společných chvil, odpočinku, radosti a nezapomenutelných zážitků. Ať načerpáte dostatek sil a koncem prázdnin se setkáme s úsměvem, dobrou náladou a chutí prožít další společný školní rok.
Krásné léto Vám i Vašim dětem! Za kolektiv školky Jitka Adamová